Porównanie lokat w banku Millenium

Potrzeby klientów są brane pod uwagę podczas ustalania lokat, jednakże banki już nie potrzebują naszych pieniędzy tak jak dawniej i dlatego depozyty są coraz mniej opłacalne. Porównanie lokat w banku Millenium może przybliżyć nam, które rachunki lokacyjne są najlepsze i w które warto zainwestować.

  • Lokata Gorąca – umożliwia nam zainwestowanie pieniędzy na 2, 3 lub 4 miesiące. Oprocentowanie jej wynosi 4,86% w skali roku, co odpowiada oprocentowaniu – 6,00% na lokacie tradycyjnej, gdyż kapitalizacja odsetek następuje każdego dnia.
  • Lokata coraz lepsza – jest to depozyt zakładany na 24 miesiące, ale oprocentowanie rośnie, co kwartał i wynosi od 4,25 do 7,00%. Możemy ją zerwać w dowolnym momencie i otrzymamy wtedy należne nam odsetki za pełny kwartał, jaki minął.
  • Lokata SuperProcent – jest to rachunek lokacyjny zakładany na 3, 6 lub 12 miesięcy. W zależności od wybranego przez nas okresu możemy otrzymać od 3,75 do 4,25% w skali roku.

Ogromne zróżnicowanie ofert, jakie są dostępne na naszym rynku sprawia, że trudno się na cos zdecydować. Charakterystyka lokat w banku Millenium pozwoli nam wybrać taki depozyt, który sprawi, że zysk będzie zadowalający.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Millennium Bank i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>