Lokaty w Santander Banku

Bardzo wiele osób zaczyna inwestować w lokaty, które są dla nas bezpiecznym zyskiem. Nie ryzykujemy swoich pieniędzy, a możemy zarobić. Dlatego też banki oferują nam coraz to nowsze lokaty, które dają nam znacznie wyższe profity. Lokaty w Santander Banku przedstawiają się następująco:

  • Lokata Zysk+ Doskonała – daje nam zysk w wysokości od -5,00% do -6,73% w zależności od okresu lokowania, na jaki się zdecydujemy. Mamy do wyboru kilka różnych okresów trwania lokaty od 3 do 24 miesięcy.
  • Lokata Zysk+ – pozwala na wybranie najbardziej odpowiadającego nam terminu lokowania od 1 miesiąca do 36 miesięcy.
  • Lokata Direct+ Doskonała – umożliwia nam lokowanie na okres od 3 do 36 miesięcy, a oprocentowanie uzależnione jest od terminu, jaki wybierzemy i wynosi od 5,00% do 6,73%.
  • Lokata Direct Premium – jest to lokata rentierska i przygotowana jest dla osób, które chcą wykorzystywać odsetki. Termin takiego rachunku lokacyjnego wynosi od 1 roku do 10 lat i daje nam możliwość korzystania z odsetek na bieżąco.

Lokaty w Santander Banku są tak przygotowywane, aby każdy mógł w jak największym stopniu dobrać je do własnych wymagań.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Santander Bank i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>